O nas

Apartament Żeglarski jest położony w samym sercu Mazur w miejscowości Wilkasy nad jeziorem Niegocin.

Jego lokalizacja jest nieprzypadkowa: znajdujemy się w odległości kilku kilometrów od centrum Giżycka – wystarczająco blisko, by dojazd nie był problematyczny i wystarczająco daleko by Twój wypoczynek nie był zakłócany miejskim zgiełkiem.

Błękit jeziora z jednej strony, zieleń lasu z drugiej – trudno chyba o lepsze warunki do wyciszenia i błogiego relaksu, który pomoże Ci w przywróceniu poczucia równowagi i wewnętrznego spokoju.

Podobny charakter ma także wystrój naszego apartamentu, który jest nowoczesny i przytulny zarazem – tak, by cała Twoja rodzina czuła się tu w pełni zrelaksowana i wypoczęta.

W odległości 250 m od apartamentu znajduje się port PTTK i AZS z dużą, piaszczystą plażą, a dla miłośników sportów wodnych: baza windsurfingowa, narty wodne, kajaki, żeglarstwo oraz wiele ciekawych miejsc do wędkowania, co sprawia, że obiekt jest idealny na indywidualne pobyty wypoczynkowo–sportowe.

Oddalony o 300 m od apartamentu Ośrodek AZS oferuje pełną gamę usług sportowo- rekreacyjnych (korty tenisowe, hala tenisowa, hala sportowa wielofunkcyjna, siłownia oraz Centrum Rehabilitacji & SPA).

W bliskim sąsiedztwie zlokalizowany jest Park Wodny Wilkasy. Nowoczesny kompleks sportowo – rekreacyjny oferujący basen, dwie sauny, zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową, siłownię oraz kręgielnię.

 

© 2017 Designed by Jarosław Nowak